Viss ir ļoti vienkārši!
Pieteikuma iesniegšana
Jūs aizpildīsiet kredīta pieteikuma veidlapu un darba dienas laikā saņemsiet atbildi.
Kredītlīguma slēgšana
Visu dokumentu noformēšanai Jums būs nepieciešamas tikai 60 minūtes. Mēs cienam Jūsu laiku.
Naudas saņemšana
Nauda tiek pārskaitīta uz Jūsu kontu pēc komercķīlas reģistrācijas apstiprinājuma.
Automašīna
paliek Jūsu lietošanā!
Būtiskākā mūsu pakalpojumu atšķirība no konkurentu piedāvājumiem ir tā, ka pēc kredīta noformēšanas ieķīlātā automašīna paliek Jūsu lietošanā.
Atcerēties ieeju
Ieiet kabinetā
Saimnieciskās darbības vajadzībām

(+371) 673 15 002
(+371) 673 15 012


Zvaniet mūsu pārstāvjiem un uzziniet Jums nepieciešamo informāciju.

Darba dienās no 09:30 - 18:00
Katrs kredīts paredz finansiālu atbildību. Pirms darījuma slēgšanas, labi apdomājiet savu lēmumu, iepazīstieties ar līguma nosacījumiem un nepieciešamības gadījumā vēršaties pie mūsu konsultantiem pēc padoma.

Automobīļa pārdošana

Mūsu klienti var rēķināties ar mūsu palīdzību arī sava transporta līdzekļa realizēšanā.Ja Jūs vēlaties pārdot, apmainīt  pie mums ieķīlāto automašīnu pret citu vai steidzami dzēst pie mums noformēto aizdevumu, mums ir Jums vairāki piedāvājumi. 
  • Ātra Jūsu transporta līdzekļa realizēšana
  • Potenciāla pircēja meklēšana Latvijā un ārpus tās
  • Apmaiņa, jauna transporta līdzekļa pirkšana līzingā un pārkreditēšana

Ja Jūs jau esat noformējuši pie mums kredītu pret autotransporta  ķīlu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat veikt ikmēneša maksājumus, Jums ir iespēja pašiem to izsolīt vai arī lūgt mūsu ekspertus to novērtēt un uzticēt mums tā realizēšanu. Tādejādi Jums ir iespēja izdevīgi pārdot savu automašīnu un arī izpildīt savas kredītsaistības.
 

Mūsu kompānija var uzticēt Jūsu transporta līdzekļa realizēšanu  saviem pastāvīgajiem  partneriem Latvijā un ārpus tās par Jūsu noteikto summu,taču tai nevajadzētu stipri atšķirties no mūsu ekspertu noteiktās.


Jūs varat apmainīt savu transporta līdzekli pret piemērotāku, izmantojot to kā pirmo iemaksu.Mēs nopirksim Jūsu automašīnu pēc iepriekšējas cenu saskaņošanas, pārreģistrēsim Jūsu transporta līdzekli uz savu kompāniju kā pirmo iemaksu, lai Jūs varētu iegādāties jaunu automašīnu. Pēc tam Jūs noformēsiet pie mums līzingu atlikušai summai,kas nepieciešama Jūsu jaunā auto iegādei. 

Tādejādi Jūs varat ne tikai dabūt kredītu ķīlā pret savu transporta līdzekli, bet arī sekmīgi to realizēt, iegādājoties ērtāku un piemērotāku savām vajadzībām jaunu auto.

Reģistrējieties un iesniedziet pieteikumu kredītam pret savu transporta līdzekli jau tūlīt!

Ja Jums ir jautājumi, sazinieties ar mums!